خدمات ما

ما در زمینه‌ی طراحی و توسعه وب یک لیدر جهانی هستیم

مهمترین خدمات تکنولوژی برترنیکا

طراحی وب سایت

طراحی وب

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

تولید محتوای

تولید محتوا

سئو و بهینه سازی سایت در مشهد

سئو وبهینه سازی

 

پشتیبانی-سایت

پشتیبانی سایت

اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

طراحی سایت شرکتی / استارتاپی

اگر دارای شرکت هستید یا دارای استارتاپ هستید و تمایل دارید کسب و کار خود را ارتقا دهید، باید بگویم طراحی یک سایت شرکتی مناسب که بدرستی خدمات شما را معرفی نماید بهترین انتخاب برای رشد شماست.

طراحی سایت پزشکی

پزشکان، ارائه‌دهندگان محترم خدمات درمانی، با توجه به بالا رفتن آگاهی مردم و از اینترنت و کاربرد آن، اکنون هیچکس بدون جستجو در اینترنت بررسی نظرات کاربران، پزشک یا خدمات درمانی و زیبایی را انتخاب نمی‌کنند. این خود گویای اهمیت داشتن یک سایت تخصصی است.

طراحی سایت فروشگاهی

با همه گیری کرونا همه ما آموختیم که آینده از آن کسب و کارهایی است که در فضای مجازی و اینترنت حضور داشته باشند و بتوانند محصولات خود را علاوه بر شکل فیزیکی بصورت اینترنتی ارائه نمایند. همه ما اکنون قبل از هر خریدی ابتدا محصول مورد نظرمان را گوگل می‌کنیم بنابراین کسب و کارهایی که در صفحه اول حضور دارند بطور کشوری و حتی جهانی دیده خواهند شد.

طراحی سایت شخصی

هر خدماتی که ارائه می‌دهید فرقی نمی‌کند، می‌توانید خدمات خود و نمونه‌کارهایتان را به بهترین شکل در قالب سایت شخصی به کاربران و مخاطبان خود ارائه دهید.

خدمات  ویژه‌ی ما

خدمات خصوصی شرکت ما

پشیبانی

تولید محتوا

سئو

ما در شرکت طراحی سایت تکنولوژی برتر نیکا آماده ارائه خدماتی از قبیل  طراحی وب سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، خدمات سئو و تولید محتوا برای کسب و کار شما هستیم. در خصوص راه اندازی سایت  میتوانید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

الان استارت بزن

میخواهید یک پروژه شروع کنید؟

اگر به فکر راه اندازی کسب وکار آنلاین هستیدمی توانید با تیم تکنولوژی برتر نیکا تماس حاصل فرمایید. واز خدمات ما بهره مند شوید.