طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

با توجه به رشد چشمگیر IT در دهه گذشته، امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که در کارهای روزمره خود از اینترنت استفاده نکند، یا برای خرید هر محصول یک سر به گوگل برای یافتن بهترین برند و قیمت و فروشگاههایی که آن محصول را ارائه می کنند نزند. با تغییر سبک زندگی در دوره کرونا و آنلاین شدن اکثر خدمات، همگام نشدن با این موج می تواند شما را از صحنه رقابت دور نماید. شاید بپرسید چگونه؟ طراحی وب سایت و حضور در اینترنت و نتایج گوگل مهمترین گام محسوب می شود.

شرکت تکنولوژی برتر نیکا (نیکا های تک) با ارائه خدمات طراحی سایت در این امر همراه شماست. این شرکت با بهره گیری از کادری مجرب و تکنولوژی روز دنیا آماده طراحی انواع وب سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)، وب اپلیکیشن و اتوماسیون و CRM سفارشی می باشد.

جهت مشاهد نمونه کارهای ما میتوانید اکنون اقدام کنید. ابتدا مشاهده کنید و سپس انتخاب نمائید. در ضمن کارشناسان ما جهت ارائه مشاوره رایگان در خدمت شما هستند با ما تماس بگیرید.

طراحی انواع وب سایت

طراحی سایت شرکتی / استارتاپی

اگر دارای شرکت هستید یا دارای استارتاپ هستید و تمایل دارید کسب و کار خود را ارتقا دهید، باید بگویم طراحی یک سایت شرکتی مناسب که بدرستی خدمات شما را معرفی نماید بهترین انتخاب برای رشد شماست.

طراحی سایت پزشکی

پزشکان، ارائه‌دهندگان محترم خدمات درمانی، با توجه به بالا رفتن آگاهی مردم و از اینترنت و کاربرد آن، اکنون هیچکس بدون جستجو در اینترنت بررسی نظرات کاربران، پزشک یا خدمات درمانی و زیبایی را انتخاب نمی‌کنند. این خود گویای اهمیت داشتن یک سایت تخصصی است.

طراحی سایت فروشگاهی

با همه گیری کرونا همه ما آموختیم که آینده از آن کسب و کارهایی است که در فضای مجازی و اینترنت حضور داشته باشند و بتوانند محصولات خود را علاوه بر شکل فیزیکی بصورت اینترنتی ارائه نمایند. همه ما اکنون قبل از هر خریدی ابتدا محصول مورد نظرمان را گوگل می‌کنیم بنابراین کسب و کارهایی که در صفحه اول حضور دارند بطور کشوری و حتی جهانی دیده خواهند شد.

طراحی سایت شخصی

هر خدماتی که ارائه می‌دهید فرقی نمی‌کند، می‌توانید خدمات خود و نمونه‌کارهایتان را به بهترین شکل در قالب سایت شخصی به کاربران و مخاطبان خود ارائه دهید.